Koç Yıllık Burç Yorumu

0
Koç Yıllık Burç Yorumu
Koç Yıllık Burç Yorumu

Koç Yıllık Burç Yorumu

21 Mart – 20 Nisan

HAYATINIZI DEĞİŞTİRMEK SİZİN ELİNİZDE

2018 büyük bir dönüşüm yılı sizin için.

Artık yalnızca aksiyon, inisiyatif, hareket ve eylem peşinde değil aynı zamanda derinlik, odaklanma ve içsel gücü yakalama peşindesiniz. Ortak maddi konularda, iş ve para konularında hareketlilik ve gelişmeler söz konusu. Bu yıla kadar ortaklı işlerden, eşinizden veya ortağınızdan fazla bir şey görmediğinizi düşünüyorsanız, bu yıl artık bu düşüncelerden vazgeçebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın iş ve para konularında yaşayacağı olumlu gelişmelerin tadını siz de çıkarabilirsiniz. Mirasla ilgili olumlu gelişmeler de söz konusu olabilir. Beklediğiniz paralar varsa bunlar size ulaşabilir. İşinizde, çalışmalarınızda gereken uğraşı ve emeği göstermekten çekinmeye bilirsiniz.

2018’in büyük dönüşümlerin habercisi olduğunu en başta belirtmiştik. Özellikle 15 Mayıs’tan itibaren bu dönüşümleri maddi konular, iş ve para konuları ve ortak paylaşımlar üzerinden sert ve sıkı bir şekilde hissedebilirsiniz. Uranüs bu yıl maddi konularda önemli değişimleri beraberinde getirirken ana temanız aslında sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, varlıklarınızı sil baştan ele alıp değerlendirerek, kendinize biçtiğiniz, uygun gördüğünüz ve üzerinize aldığınız değer kavramını yeniden şekillendirmek olabilir. Bu değişimi ruhsal boyutta yaşadığınız kadar fiziksel ve maddi boyutta da yaşayabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin, ortağınızın gelirlerinden size düşen paydan yararlanma fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Ancak bunu yaparken yukarıda sözünü ettiğimiz maddi konulara bakış açınızı değiştiren dönüşümü yakalayabilirsiniz.

Bu yıl retro (gezegenlerin geri gittiği) yıl aynı zamanda. Özellikle burcunuzun yöneticisi Mars’ın retro yaptığı 26 Haziran-27 Ağustos arasında, kazalara, sakatlanmalara ve de hastalıklara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Ayrıca 26 Haziran-12 Ağustos arasında sosyal ilişkilerde, 12-27 Ağustos arası ailevi konularda biraz daha yorulup, enerji sarfedebileceğinizi not almalısınız.

Bu yıl Venüs 5 Ekim-16 Kasım arasında geriliyor. 5 Ekim-1 Kasım tarihleri arasında ortaklıkların maddi boyutu, ortak paralar ve yatırımların yönetimi, iş konularında uğrayabileceğiniz zararlara karşı temkinli ve tetikte olmalısınız. 1-16 Kasım arası ise ikili ilişkiler açısından zorlayıcı ve yorucu olabilir. Bu dönemde geçmişten gelen kişilerin, ilişkilerin, eski mevzuların aklınızı karıştırabileceği olasılığını ihmal etmemelisiniz.

8 Mart-18 Temmuz arasında Jüpiter retrosu yaşanırken vergi, miras gibi konularda ortaya çıkabilecek bazı pürüzlere dikkat etmeli, artan duygusal baskı ve stresi bir şekilde kontrol edebilmeye çalışmalısınız.

Satürn’ün retro yaptığı 17 Nisan-6 Eylül tarihleri iş hayatında ya da planlarınızda ulaşmak istedikleriniz noktasında size daha çakıl taşlı bir yol sunabilir. Bu dönemde iş ve kariyer konularında daha da sabırlı olmanızda fayda var.

Merkür 22 Mart-15 Nisan, 26 Temmuz-19 Ağustos, 16 Kasım-6 Aralık tarihleri arasında geriliyor. Bu dönemde iletişimde yaşanabilecek aksaklıklara, trafik ve yol problemlerine dikkat etmelisiniz. İmza atılacak önemli sözleşme ve anlaşmaları, önemli karar ve aksiyonların bildirimini daha sonraki tarihlere bırakabilirsiniz.

Bu yıl üç Güneş tutulması gerçekleşiyor. 15 Şubat 2018’deki tutulma yenilikçi fikirleri, özellikle ev ve aile konularında sıra dışı yaklaşımları beraberinde getirmekle birlikte bunları besleyebilecek eğitim, bilgi ve farkındalık ihtiyacını ortaya çıkarabilir. Yenilikçilik ve sıra dışılık konusunda aşırıya gitmemeli ve gerektiğinde size yardımcı olabilecek dostlarınıza danışmalısınız.

İkinci tutulma ise 13 Temmuz 2018’de gerçekleşiyor. Bu tutulma kadınsanız anneliğe, şefkat, merhamet, bakıcılık, koruma yaklaşımınızı tamamen değiştirebileceğiniz etkileri beraberinde getirebilir. Bunda hiç şüphesiz iş hayatınız ve kariyerinizle ilgili konularda, üstleriniz ve yöneticilerinizle ilişkilerinizde 2008’den bu yana yaşadığınız büyük dönüşümün yansımaları var. Geçmişinizle, köklerinize, baba evinizle bağlantılı çözümlenmesi yarım kalmış sorunları bu tutulmanın etkisiyle birlikte yeniden ele alabilirsiniz.

Üçüncü tutulma ise 11 Ağustos 2018’de gerçekleşecek. Bu tutulma ruhunuzdaki yaratıcılığı, nevi şahsınıza münhasır özelliklerinizi, içinizdeki sahne insanını, gösteriş duygularınızı öne çıkaracak bir tutulma olabilir. Ancak bunu yaparken kendinizi nasıl ifade ettiğinize ve ne şekilde bir iletişim içinde olduğunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca eğitim ve kişisel gelişim anlamında kendinize yaptığınız yatırımları hatırlamalı ve yeniden değerlendirmelisiniz.

yıllık burç yorumları, burçlar, astroloji, günlük burç yorumları, günlük burç, burç yorumları, haftalık burç yorumları, gunluk burc yorumlari, günlük fal, astrolog, burc yorumlari, gunluk burclar, burç uyumu, 2018 burç uyumu, 2018 burçlar, 2019 burçlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz